ΓΡΑΦΕΙΑ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

CELERA CHEMIE Ltd.
52 Borovo street, 1st floor
1680 Sofia
Bulgaria

Tel: +359 2427 5669
Fax: +359 2427 4856

Yana Tsoneva PhD

mobile: +359 88 845 3316
Email: Yana.Tsoneva@celera-chemie.com

 

 

 

ΚΥΠΡΟΣ

CELERA CHEMICALS LTD.
2B, Bogaziou Street, 2540
Dali Industrial Area, Nicosia, Cyprus

Tel: +35722319780, Mob: +35796033060
Fax: +35722319790

 

ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ (ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ)

Andria EvangelouNektaria Christofidoumobile: +357 96033060
Email: Nektaria.Christofidou@celera-chemicals.com

Andria Evangelou

mobile: +357 96033050
Email: Andria.Evangelou@celera-chemicals.com

 

ΡΟΥΜΑΝΙΑ

CELERA CHEMIE SRL
Sos. Centura 24-26
Tunari, Ilfov
Romania

email: office@celera-chemie.com
Tel:  +40 314260153
Fax: +40 314053799

 

Dana Ivanescu (Sales & Marketing Manager)
mobile: +40775341470
Email: Dana.Ivanescu@celera-chemie.com

Robert Chibic (Logistics and Office Sales Manager)
mobile: +40 773774279
Email: Robert.Chibic@celera-chemie.com

 

EnglishBulgariaRomaniaCyprus